Гел ❤️ , а заврши на косата

.
2024

Светот каталог на производи и прибор за професионални фризери
Гел , а заврши на косата

PRODUCTS N°: 250
ОСНОВНИ ПРОФЕСИОНАЛНА - ABBA PROJECT

ОСНОВНИ ПРОФЕСИОНАЛНА
ABBA PROJECT

линија модерен стил А линијата креирано од АББА Проектот за модерен стил, во суштина се состои од...

линија модерен стил А линијата креирано од АББА Проектот за модерен стил, во суштина се состои од...
STYLING.IT - Моделирање - ALDO FORTE

STYLING.IT - Моделирање
ALDO FORTE

иновативен производ за екстремни модни трендови. Тоа е лесно да се отстрани и не остава остатоци. ...

иновативен производ за екстремни модни трендови. Тоа е лесно да се отстрани и не остава остатоци. ...
S4U - ALFAPARF

S4U
ALFAPARF

линија стил S4U доаѓа од креативен концепт развиен од страна на махагони, најпрестижниот дизајнерс...

линија стил S4U доаѓа од креативен концепт развиен од страна на махагони, најпрестижниот дизајнерс...
Гел за коса - Силен Fix - СУПЕР FIX - ALLWAVES

Гел за коса - Силен Fix - СУПЕР FIX
ALLWAVES

формула со висока концентрација им овозможува на совршено вклопување и ви овозможува да направит...

формула со висока концентрација им овозможува на совршено вклопување и ви овозможува да направит...
Гел за коса - Силен Fix - СУПЕР FIX - ALLWAVES

Гел за коса - Силен Fix - СУПЕР FIX
ALLWAVES

ГЕЛ РАБОТА нова формулација, благодарение на смоли содржани е идеален за дефинирање и обликувањ...

ГЕЛ РАБОТА нова формулација, благодарение на смоли содржани е идеален за дефинирање и обликувањ...
ИСКУСТВО PLAYCOOL - ARTIST

ИСКУСТВО PLAYCOOL
ARTIST

ИСКУСТВО PLAYCOOL Динамичен, млади, стручни, линија PLAYCOOL за фризура во Hairspray, мус, гелови, восоци со ва...

ИСКУСТВО PLAYCOOL Динамичен, млади, стручни, линија PLAYCOOL за фризура во Hairspray, мус, гелови, восоци со ва...
ТРЕТМАН HAIRSERUM - ASCET

ТРЕТМАН HAIRSERUM
ASCET

СЕРУМОТ OBLIPHICA Голем стил серум за брзо и беспрекорно. Серум дава движење, волумен и еластичност н...

СЕРУМОТ OBLIPHICA Голем стил серум за брзо и беспрекорно. Серум дава движење, волумен и еластичност н...
СЕ кадрава CURL КОНТРОЛОР - AVEDA

СЕ кадрава CURL КОНТРОЛОР
AVEDA

Aveda Бидете Curly Curl контролор обезбедува умерена потпора и контрола за природни кадрици на допир, те...

Aveda Бидете Curly Curl контролор обезбедува умерена потпора и контрола за природни кадрици на допир, те...
СЕ кадрава CURL подобрување спреј за коса - AVEDA

СЕ кадрава CURL подобрување спреј за коса
AVEDA

Особено погоден за оние со многу кадрава или брановидна, неговото формулирање гарантира совршена...

Особено погоден за оние со многу кадрава или брановидна, неговото формулирање гарантира совршена...
мазна ИНФУЗИЈА - AVEDA

мазна ИНФУЗИЈА
AVEDA

стил PREP Неспокојот збира доведе ефект Подготви косата во браздата проширување и обезбедување...

стил PREP Неспокојот збира доведе ефект Подготви косата во браздата проширување и обезбедување...
Силициум косата третман - BAREX

Силициум косата третман
BAREX

стил - силикон функционализиран На функционализиран силикон печат дава и создава прелевање на с...

стил - силикон функционализиран На функционализиран силикон печат дава и создава прелевање на с...
ЗОК линија за нега Стајлинг - BAREX

ЗОК линија за нега Стајлинг
BAREX

Комплетна линија на стил, а по завршувањето нега на коса, кои ги комбинира способноста да се дефин...

Комплетна линија на стил, а по завршувањето нега на коса, кои ги комбинира способноста да се дефин...
КРИСТАЛ лИНИЈА - BBCOS

КРИСТАЛ лИНИЈА
BBCOS

КРИСТАЛ мус ленено семе храна и сјај Мус реструктуирање која го храни и реструктуира косата сува...

КРИСТАЛ мус ленено семе храна и сјај Мус реструктуирање која го храни и реструктуира косата сува...
КРИСТАЛ лИНИЈА - BBCOS

КРИСТАЛ лИНИЈА
BBCOS

Кристал COMPACT ленено семе храна и сјај Ај се фризура сјајна и светли, подобрување на карактеристик...

Кристал COMPACT ленено семе храна и сјај Ај се фризура сјајна и светли, подобрување на карактеристик...
КРИСТАЛ - BBCOS

КРИСТАЛ
BBCOS

линија ленено комплетна линија стајлинг за ленено. Секоја формула е дизајнирана за унапредување ...

линија ленено комплетна линија стајлинг за ленено. Секоја формула е дизајнирана за унапредување ...
ВО FORMA.BIO - BIOSHINE

ВО FORMA.BIO
BIOSHINE

глазура течност - силна одржи Благодарение на активни состојки, глазура Течност стил дава тело, т...

глазура течност - силна одржи Благодарение на активни состојки, глазура Течност стил дава тело, т...
PURISSIMA - BIOSHINE

PURISSIMA
BIOSHINE

линија на производи специјално формулирани за да го надминете, sculpt и обликот на фризура начинот н...

линија на производи специјално формулирани за да го надминете, sculpt и обликот на фризура начинот н...
ЛОГО - BRELIL PROFESSIONAL

ЛОГО
BRELIL PROFESSIONAL

линија стајлинг и заврши со 18 производи поделени во 3 области на употреба:. Концептот стил, заврши ...

линија стајлинг и заврши со 18 производи поделени во 3 области на употреба:. Концептот стил, заврши ...
SOULGLOW - by D. FALENGREEN

SOULGLOW
by D. FALENGREEN

ВОСОК дополнителни запечатување восок за моделирање Дава сила и флексибилност на косата со екст...

ВОСОК дополнителни запечатување восок за моделирање Дава сила и флексибилност на косата со екст...
линија Biorigenol - CALMAR

линија Biorigenol
CALMAR

масло не-масло Акција производ разноврсна за сите видови dicapelli. Збогатен е со природни протеини sv...

масло не-масло Акција производ разноврсна за сите видови dicapelli. Збогатен е со природни протеини sv...
Стајлинг СИСТЕМ HT мус фикс - CHARME & BEAUTY

Стајлинг СИСТЕМ HT мус фикс
CHARME & BEAUTY

мус FIX природни одржи Мус моделирање за да се користи на влажна или сува коса. Овозможува стајлин...

мус FIX природни одржи Мус моделирање за да се користи на влажна или сува коса. Овозможува стајлин...
HT стил СИСТЕМ - CHARME & BEAUTY

HT стил СИСТЕМ
CHARME & BEAUTY

спреј лак Конечниот допир кој дава инстант сјај и долготрајни, еластичност и виталност стил. Сод...

спреј лак Конечниот допир кој дава инстант сјај и долготрајни, еластичност и виталност стил. Сод...
IFIX : СЈАЈ и Фикс - CHENICE

IFIX : СЈАЈ и Фикс
CHENICE

линија IFIX СЈАЈ и Фикс Chenice е идеален за нивните косата, парична казна, обоени и изветвена. спреј На...

линија IFIX СЈАЈ и Фикс Chenice е идеален за нивните косата, парична казна, обоени и изветвена. спреј На...
IFIX : ГЕЛ & ВОСОК - CHENICE

IFIX : ГЕЛ & ВОСОК
CHENICE

светло -држете гел Главно се користи специјално за да даде влажни изглед, идеален за мажи или жен...

светло -држете гел Главно се користи специјално за да даде влажни изглед, идеален за мажи или жен...
НАФТА НЕ НАФТА - CLAXON

НАФТА НЕ НАФТА
CLAXON

полесни течност, погоден за природни влакна и сува коса. Прицврстување обезбедува меко и природна...

полесни течност, погоден за природни влакна и сува коса. Прицврстување обезбедува меко и природна...
ГЕЛ ЛЕСНО - CLAXON

ГЕЛ ЛЕСНО
CLAXON

Обезбедува форма и поддршка, давајќи сјај за сите типови коса. кутија: 300 ml цевка. ГЕЛ екстра јаки ...

Обезбедува форма и поддршка, давајќи сјај за сите типови коса. кутија: 300 ml цевка. ГЕЛ екстра јаки ...
HORN - CLAXON

HORN
CLAXON

LACQUER ПРСКАЊЕТО посилна / strong ЕКСТРА Бои и одредување било фризура, па дури и на повеќето елаборат. ...

LACQUER ПРСКАЊЕТО посилна / strong ЕКСТРА Бои и одредување било фризура, па дури и на повеќето елаборат. ...
УТВРДУВАЊЕ Пена обалата - CLAXON

УТВРДУВАЊЕ Пена обалата
CLAXON

дава волумен, флексибилност и леснотија на косата. Содржи провитамин Б5, силиконски полимери и sunscr...

дава волумен, флексибилност и леснотија на косата. Содржи провитамин Б5, силиконски полимери и sunscr...
Морска сол - COTRIL

Морска сол
COTRIL

texturizing солта, да се создаде мек бранови и природни, намалување на разлетувањето. Создаде инстант е...

texturizing солта, да се создаде мек бранови и природни, намалување на разлетувањето. Создаде инстант е...
IDEN БЕЕ прополис - D & L HAIR PRODUCTS

IDEN БЕЕ прополис
D & L HAIR PRODUCTS

третман за фино коса Два производи врз основа на прополис пчела : SILKRA Третман со вода во спреј фо...

третман за фино коса Два производи врз основа на прополис пчела : SILKRA Третман со вода во спреј фо...
ЗА Визардс - DAVINES

ЗА Визардс
DAVINES

стајлинг и завршна обработка Davines нуди опсег на необични и рафинирани производи, кои им овозможу...

стајлинг и завршна обработка Davines нуди опсег на необични и рафинирани производи, кои им овозможу...
Н 13 МАТ ФОРМИРАЊЕ основа за Визардс - DAVINES

Н 13 МАТ ФОРМИРАЊЕ основа за Визардс
DAVINES

земјата моделирање мат креирано од Davines. Меѓу неговите компоненти трици масло и ориз масло, екстра...

земјата моделирање мат креирано од Davines. Меѓу неговите компоненти трици масло и ориз масло, екстра...
повеќе внатре - DAVINES

повеќе внатре
DAVINES

Повеќе Внатре Секој производ има суштина и понатамуправо да постои на повеќе нивоасамо да ни се д...

Повеќе Внатре Секој производ има суштина и понатамуправо да постои на повеќе нивоасамо да ни се д...
ДЕФИНИРАЊЕ DAVINES - DAVINES

ДЕФИНИРАЊЕ DAVINES
DAVINES

СЈАЈ капки капки Lucce Производот за завршна кој заштитува косата од животната средина и физички с...

СЈАЈ капки капки Lucce Производот за завршна кој заштитува косата од животната средина и физички с...
Еликсирот на УБАВИНА - DEMERAL

Еликсирот на УБАВИНА
DEMERAL

ENJOIL - хранливи еликсир за средни и густа коса ArganNyamplungЈојоба и авокадо. Скапоцен алхемија на приро...

ENJOIL - хранливи еликсир за средни и густа коса ArganNyamplungЈојоба и авокадо. Скапоцен алхемија на приро...
Се движат МЕ: кадрава СТИЛ - DIKSON

Се движат МЕ: кадрава СТИЛ
DIKSON

30 бран енергија моделирање кадрава мус - frizz - Влага - силна Благодарение на нејзината мека тексту...

30 бран енергија моделирање кадрава мус - frizz - Влага - силна Благодарение на нејзината мека тексту...
Се движат МЕ: LUX стил на возење и стил - DIKSON

Се движат МЕ: LUX стил на возење и стил
DIKSON

LUX СТИЛ : 27 СЈАЈ ЕФЕКТ спреј осветлување - светлина - Влага: Екстремни сјај на косата. Дава исклучи...

LUX СТИЛ : 27 СЈАЈ ЕФЕКТ спреј осветлување - светлина - Влага: Екстремни сјај на косата. Дава исклучи...
се движат МЕ - DIKSON

се движат МЕ
DIKSON

b Веб ГЕЛ крем гел силна одржи Новиот гел линија се движат МЕ собере Dikson крем и жилав силна одржи с...

b Веб ГЕЛ крем гел силна одржи Новиот гел линија се движат МЕ собере Dikson крем и жилав силна одржи с...
Е- стил - ECHOSLINE

Е- стил
ECHOSLINE

обновен и зајакнат во сликата во формулации, Е- Стајлинг нуди технолошки напредни решенија за зад...

обновен и зајакнат во сликата во формулации, Е- Стајлинг нуди технолошки напредни решенија за зад...
Е- стил - Фикс МОЌНОСТ - ECHOSLINE

Е- стил - Фикс МОЌНОСТ
ECHOSLINE

- стил има 5 разноврсна и функционален производ линии да им понуди на креативни решенија за emantenimento...

- стил има 5 разноврсна и функционален производ линии да им понуди на креативни решенија за emantenimento...
Е- стил - MEGAVOLUME и FLATWAY - ECHOSLINE

Е- стил - MEGAVOLUME и FLATWAY
ECHOSLINE

- MEGAVOLUME пумпа до VOL - волумен спреј Dona поддршка и обемот екстра- тело. Особено погоден за фино кос...

- MEGAVOLUME пумпа до VOL - волумен спреј Dona поддршка и обемот екстра- тело. Особено погоден за фино кос...
Е- стил - FLEXICURLS и EXTRALIGHT - ECHOSLINE

Е- стил - FLEXICURLS и EXTRALIGHT
ECHOSLINE

- FLEXICURLS TWISTER крем - крем кадрава дефиниција Модел, го дефинира и го зајакнува еж, давајќи еласти...

- FLEXICURLS TWISTER крем - крем кадрава дефиниција Модел, го дефинира и го зајакнува еж, давајќи еласти...
Е- стил - елеганција - ECHOSLINE

Е- стил - елеганција
ECHOSLINE

елеганција (Ричи и светлината) За префинет стил и беспрекорна, кој му дава на косата здрава изгле...

елеганција (Ричи и светлината) За префинет стил и беспрекорна, кој му дава на косата здрава изгле...
Е- стил - класика - ECHOSLINE

Е- стил - класика
ECHOSLINE

КЛАСИК (Том и Нежните) Да се ​​зголеми 2 спротивставени света, Прв поглед природно излечи ...

КЛАСИК (Том и Нежните) Да се ​​зголеми 2 спротивставени света, Прв поглед природно излечи ...
УПОТРЕБА МЕ - ELGON

УПОТРЕБА МЕ
ELGON

линија моделирање во патување големина Транспарентен и без вештачки бои додаде корисни за креир...

линија моделирање во патување големина Транспарентен и без вештачки бои додаде корисни за креир...
03 BRIGHT СЈАЈ спреј - EMMEDICIOTTO

03 BRIGHT СЈАЈ спреј
EMMEDICIOTTO

облак од светлината обвива косата давајќи совршен завршувањето на допир. Интеракцијата на овие е...

облак од светлината обвива косата давајќи совршен завршувањето на допир. Интеракцијата на овие е...
Целната линија ГЕЛ & - EMMEDICIOTTO

Целната линија ГЕЛ &
EMMEDICIOTTO

10 СРЕДНИ - држете мус мус мултифункционален Мус уред медиум за прицврстување, мека и компактен за...

10 СРЕДНИ - држете мус мус мултифункционален Мус уред медиум за прицврстување, мека и компактен за...
@ Засекогаш СТИЛ - EVERLINE

@ Засекогаш СТИЛ
EVERLINE

високо специјализирани производи специјално дизајниран за убавината на косата, која ќе ви овозмо...

високо специјализирани производи специјално дизајниран за убавината на косата, која ќе ви овозмо...
Т -Force СВЕТЛИНАТА - FANOLA

Т -Force СВЕТЛИНАТА
FANOLA

спреј GLOSS Се враќа сјај, ​​мекост и хидратација на косата сува, frizzy и досадна, не мрсна или тешка. ...

спреј GLOSS Се враќа сјај, ​​мекост и хидратација на косата сува, frizzy и досадна, не мрсна или тешка. ...
Т- РЕДОВНА СИЛА - FANOLA

Т- РЕДОВНА СИЛА
FANOLA

мус Ричи Идеален за регулирање и да го дефинирате кадрава и брановидна коса, природни или permed. То...

мус Ричи Идеален за регулирање и да го дефинирате кадрава и брановидна коса, природни или permed. То...
Т -Force ЕКСТРА - FANOLA

Т -Force ЕКСТРА
FANOLA

Fanola 3 воведува нови концепти на сила во Стајлинг : - Одредување ЕКСТРА и дефиниција да ја креира и д...

Fanola 3 воведува нови концепти на сила во Стајлинг : - Одредување ЕКСТРА и дефиниција да ја креира и д...
КОСА одбранбен систем - FAROUK

КОСА одбранбен систем
FAROUK

крајна контрола А volumizing спреј и брзо сушење моделирање. Крајна контрола содржи супериорна техно...

крајна контрола А volumizing спреј и брзо сушење моделирање. Крајна контрола содржи супериорна техно...
TAC'TIL - FAUVERT PROFESSIONNEL

TAC'TIL
FAUVERT PROFESSIONNEL

• Услуга волумен / Ричи VOLUM'TIL - plumping течност Олеснува coiffage, обезбедувајќи добра контрола и многу...

• Услуга волумен / Ричи VOLUM'TIL - plumping течност Олеснува coiffage, обезбедувајќи добра контрола и многу...
TUFF EXTREME HOLD - FRAMESI

TUFF EXTREME HOLD
FRAMESI

восок за фиксирање екстра јаки решенија. Брави и супер светло врежан да изгледа крајност и ексклу...

восок за фиксирање екстра јаки решенија. Брави и супер светло врежан да изгледа крајност и ексклу...
ОД Framesi - FRAMESI

ОД Framesi
FRAMESI

• бел бисер : леснотија Корисен лек еднаш се задржани за кинеските императори, бисери исто така с...

• бел бисер : леснотија Корисен лек еднаш се задржани за кинеските императори, бисери исто така с...
EXTREME LAVA : сила - FRAMESI

EXTREME LAVA : сила
FRAMESI

црна карпа стапици енергијата на античките вулкани. Козметички науката се врти својата богата ми...

црна карпа стапици енергијата на античките вулкани. Козметички науката се врти својата богата ми...
ID: I.D.ENTITY - FRAMESI

ID: I.D.ENTITY
FRAMESI

поправи sculpt модел Има толку многу начини да им даде на личноста на вашиот изглед. Проект ИДЕНТИТЕ...

поправи sculpt модел Има толку многу начини да им даде на личноста на вашиот изглед. Проект ИДЕНТИТЕ...
сТИЛ знак - GOLDWELL

сТИЛ знак
GOLDWELL

А-линија стил, а заврши со FlexShine Заштитете ® технологија која нуди издржливост, флексибилност и за...

А-линија стил, а заврши со FlexShine Заштитете ® технологија која нуди издржливост, флексибилност и за...
ХС : Н.Е. & ТАА - HANTESIS

ХС : Н.Е. & ТАА
HANTESIS

Неодамнешните истражувања утврдиле дека киви има завидна исхрана и корисни својства : таа содржи ...

Неодамнешните истражувања утврдиле дека киви има завидна исхрана и корисни својства : таа содржи ...
Curly Топ - HANTESIS

Curly Топ
HANTESIS

Течност од дејството интензивен што го дефинира и го одделува кадрици и брановите додека пренесув...

Течност од дејството интензивен што го дефинира и го одделува кадрици и брановите додека пренесув...
INDIGO зачин - HELEN SEWARD

INDIGO зачин
HELEN SEWARD

линија за помладите. Сосема нов стил производи кои ќе им даде на секој вид на изглед дека малку пов...

линија за помладите. Сосема нов стил производи кои ќе им даде на секој вид на изглед дека малку пов...
ино ISTYLERS - INDOLA

ино ISTYLERS
INDOLA

полирање Ни помадата Четири производи од иновативни да импресивни резултати. Полирање Ни помада...

полирање Ни помадата Четири производи од иновативни да импресивни резултати. Полирање Ни помада...
INDOLA - INDOLA

INDOLA
INDOLA

трепет ТРЕТМАН ѕвезденото Фикс за мека фризури. Остава косата мека и податлив мека за полирање н...

трепет ТРЕТМАН ѕвезденото Фикс за мека фризури. Остава косата мека и податлив мека за полирање н...
СЛАДОЛЕД Оди Оди - Одете светлина - INEBRYA

СЛАДОЛЕД Оди Оди - Одете светлина
INEBRYA

СТАР восок - Запечатено : 2 Дефиниција на восок лак. Модел и стил додава сјај без тежат надолу. кут...

СТАР восок - Запечатено : 2 Дефиниција на восок лак. Модел и стил додава сјај без тежат надолу. кут...
Т -сува Климатик - INEBRYA

Т -сува Климатик
INEBRYA

балсам за сува, frizzy и да се третираат. Тоа ја храни и moisturizes косата, давајќи му чешла, мекост и сјај....

балсам за сува, frizzy и да се третираат. Тоа ја храни и moisturizes косата, давајќи му чешла, мекост и сјај....
СЛАДОЛЕД Оди - GO елегантни - INEBRYA

СЛАДОЛЕД Оди - GO елегантни
INEBRYA

Liss совршен - Запечатено : 2 Мазнење течност. Го олеснува пати и дисциплина непослушните коса што ј...

Liss совршен - Запечатено : 2 Мазнење течност. Го олеснува пати и дисциплина непослушните коса што ј...
СЛАДОЛЕД Оди - одат круг - INEBRYA

СЛАДОЛЕД Оди - одат круг
INEBRYA

ДУО стил - Запечатено : 3 Течност мазна кадрава. Идеален за регулирање и контрола на коса, што го пр...

ДУО стил - Запечатено : 3 Течност мазна кадрава. Идеален за регулирање и контрола на коса, што го пр...
СЛАДОЛЕД Оди - одат нагоре - INEBRYA

СЛАДОЛЕД Оди - одат нагоре
INEBRYA

многу дебела - Запечатено : 3 Texturizing крем. Идеален за фино коса и без тон. Донирајте тон, телото и де...

многу дебела - Запечатено : 3 Texturizing крем. Идеален за фино коса и без тон. Донирајте тон, телото и де...
СЛАДОЛЕД GO - INEBRYA

СЛАДОЛЕД GO
INEBRYA

нова линија на Стајлинг и завршни Inebrya можност да создаде тренди изглед, креативни и оригинални, з...

нова линија на Стајлинг и завршни Inebrya можност да создаде тренди изглед, креативни и оригинални, з...
ВОЛУМЕН прав - INTERCOSMO

ВОЛУМЕН прав
INTERCOSMO

volumizing прав мат ефект. Лимонската киселина во тоа што ви овозможува да се ревитализира косата, дава...

volumizing прав мат ефект. Лимонската киселина во тоа што ви овозможува да се ревитализира косата, дава...
ESTRO : ЛИНИЈА природен изглед - INTERCOSMO

ESTRO : ЛИНИЈА природен изглед
INTERCOSMO

osolemio - LCD Капки за полирање, омекнување и реструктуирање на течни кристали ленено. Нудат интензив...

osolemio - LCD Капки за полирање, омекнување и реструктуирање на течни кристали ленено. Нудат интензив...
ESTRO : ЛИНИЈА ГЛЕДААТ Ѕвезденото - INTERCOSMO

ESTRO : ЛИНИЈА ГЛЕДААТ Ѕвезденото
INTERCOSMO

изгледа наменета за една жена која сака да си игра со својот изглед, без воопшто да се жртвува стил...

изгледа наменета за една жена која сака да си игра со својот изглед, без воопшто да се жртвува стил...
RESHAPABLE спреј - INTERCOSMO

RESHAPABLE спреј
INTERCOSMO

Reshapable Спреј флексибилни финиш на било идеја за стил. Спреј од имот и сјајни медиуми погодна за п...

Reshapable Спреј флексибилни финиш на било идеја за стил. Спреј од имот и сјајни медиуми погодна за п...
П: STRUCT - INTERCOSMO

П: STRUCT
INTERCOSMO

Крем запечатување медиум мат ефект. Моделирање крем со пријатен мирис својства moisturizers и омекнува...

Крем запечатување медиум мат ефект. Моделирање крем со пријатен мирис својства moisturizers и омекнува...
П: sculpt - INTERCOSMO

П: sculpt
INTERCOSMO

крем мат, со висока дефиниција за максимална контрола на стил. Оптимизира имот, штити косата од вл...

крем мат, со висока дефиниција за максимална контрола на стил. Оптимизира имот, штити косата од вл...
EXTREME HOLD стил КРЕМ - INTERCOSMO

EXTREME HOLD стил КРЕМ
INTERCOSMO

моделирање крем со сјаен ефект и екстремни чекање. Глицерин и рицинус даде овој производ голем им...

моделирање крем со сјаен ефект и екстремни чекање. Глицерин и рицинус даде овој производ голем им...
ветивер нАФТА - JEAN PAUL MYNE

ветивер нАФТА
JEAN PAUL MYNE

нафта Ветивер изврши двојна акција во можност да се ревитализира и заличи на косата. Роден од ино...

нафта Ветивер изврши двојна акција во можност да се ревитализира и заличи на косата. Роден од ино...
КОСА СТРУКТУРА - JOICO

КОСА СТРУКТУРА
JOICO

завршувањето & стил А спектар на производи за доработка и стил, кој се состои од неколку производ...

завршувањето & стил А спектар на производи за доработка и стил, кој се состои од неколку производ...
ДИЗАЈН - JOICO

ДИЗАЈН
JOICO

ФОРМИРАЊЕ ПОЛСКАТА Додава флексибилност, дефиниција и сјај на косата без тежат надолу и не остав...

ФОРМИРАЊЕ ПОЛСКАТА Додава флексибилност, дефиниција и сјај на косата без тежат надолу и не остав...
совршен стил - KAARAL

совршен стил
KAARAL

А комплетна линија стајлинг за сите типови коса. СТИЛ СОВРШЕНО течни кристали Flcone диспензерот 11...

А комплетна линија стајлинг за сите типови коса. СТИЛ СОВРШЕНО течни кристали Flcone диспензерот 11...
PINK UP - KAARAL

PINK UP
KAARAL

стил и завршна тврд и гламурозен - за жени PINK UP спреј GLOSS :. спреј лак и perfuming розова коса UP FIX : екст...

стил и завршна тврд и гламурозен - за жени PINK UP спреј GLOSS :. спреј лак и perfuming розова коса UP FIX : екст...
Коса manya - адреналин - KEMON

Коса manya - адреналин
KEMON

спреј без дополнителни гас- тесни, благодарение на ултра- одредување смоли обезбедува цврста комп...

спреј без дополнителни гас- тесни, благодарение на ултра- одредување смоли обезбедува цврста комп...
Коса manya - Здраво густина - KEMON

Коса manya - Здраво густина
KEMON

дава тело крем, кој дава тон и дефиниција за кадрава коса и создава изглед еластична, природни и об...

дава тело крем, кој дава тон и дефиниција за кадрава коса и создава изглед еластична, природни и об...
И - KEMON

И
KEMON

стил и креативност, желба и исходот, обликот и обемот, осветленоста и транспарентноста, статички и...

стил и креативност, желба и исходот, обликот и обемот, осветленоста и транспарентноста, статички и...
sculpting ГЕЛ - KEMON

sculpting ГЕЛ
KEMON

Идеален за сите типови косадава сјајна влажни изглед и контрола фирма и ќе трае цел ден. Голема под...

Идеален за сите типови косадава сјајна влажни изглед и контрола фирма и ќе трае цел ден. Голема под...
Liding ГРИЖА среќен човек Контрола Гел - KEMON

Liding ГРИЖА среќен човек Контрола Гел
KEMON

течност гел средни одржи стајлинг дека тоа му дава дефинирани изглед. флексибилни формуласјајнан...

течност гел средни одржи стајлинг дека тоа му дава дефинирани изглед. флексибилни формуласјајнан...
КОСА manya - KEMON

КОСА manya
KEMON

HI густина Дава тело крем, кој дава тон и дефиниција за кадрава коса и создава изглед еластична, пр...

HI густина Дава тело крем, кој дава тон и дефиниција за кадрава коса и создава изглед еластична, пр...
Прав VOL 42 - KEMON

Прав VOL 42
KEMON

прав да се користи на сува коса за ефекти нетранспарентно и полн со волумен. Погодна за секој стил...

прав да се користи на сува коса за ефекти нетранспарентно и полн со волумен. Погодна за секој стил...
Liding ГРИЖА MAGIC Argan масло - KEMON

Liding ГРИЖА MAGIC Argan масло
KEMON

од скапоцени Argan масло е рафиниран мешање со скапоцени масла од јојоба, Лен и палма Гвинеја вонред...

од скапоцени Argan масло е рафиниран мешање со скапоцени масла од јојоба, Лен и палма Гвинеја вонред...
КРАТКА MANIA - KERASTASE

КРАТКА MANIA
KERASTASE

резултати Стајлинг : Контрола - Флексибилност Одржа 24 часа- мат ефект. Поправање на : просечен Техн...

резултати Стајлинг : Контрола - Флексибилност Одржа 24 часа- мат ефект. Поправање на : просечен Техн...
Толку чиста природна рамнотежа - KEUNE

Толку чиста природна рамнотежа
KEUNE

А спектар на hairstyling производи без вештачки полимери. Сосема нов е ексклузивна употреба на природн...

А спектар на hairstyling производи без вештачки полимери. Сосема нов е ексклузивна употреба на природн...
линија за нега - KEUNE

линија за нега
KEUNE

ДЕФИНИРАЊЕТО НА СТИЛ Оваа линија содржи есенцијални минерали и протеини за прекрасни коса. МИНЕ...

ДЕФИНИРАЊЕТО НА СТИЛ Оваа линија содржи есенцијални минерали и протеини за прекрасни коса. МИНЕ...
ДИЗАЈН - KEUNE

ДИЗАЈН
KEUNE

sculpting ЛОСИОН Стајлинг лосион кој дава сјај, волумен и флексибилност на косата. Содржи протеини и ...

sculpting ЛОСИОН Стајлинг лосион кој дава сјај, волумен и флексибилност на косата. Содржи протеини и ...
НОЌ RIDER - KEVIN MURPHY

НОЌ RIDER
KEVIN MURPHY

моделирање паста за доработка, идеален за создавање и обликување фризури за мажи и жени. кутија: 1...

моделирање паста за доработка, идеален за создавање и обликување фризури за мажи и жени. кутија: 1...
Афро ГЛЕДААТ ЗА КОСА - KLERAL SYSTEM

Афро ГЛЕДААТ ЗА КОСА
KLERAL SYSTEM

и завршна гел за frizzy коса мазнење Течност Тоа го прави косата лесно да чешел, создавајќи мазна а...

и завршна гел за frizzy коса мазнење Течност Тоа го прави косата лесно да чешел, создавајќи мазна а...
Hairplay СТАВЕТЕ над спреј - KMS CALIFORNIA

Hairplay СТАВЕТЕ над спреј
KMS CALIFORNIA

спреј мат, моделирање кој ги апсорбира вишокот на себум од косата, се зголемува обемот од корен да ...

спреј мат, моделирање кој ги апсорбира вишокот на себум од косата, се зголемува обемот од корен да ...
Hairstay - KMS CALIFORNIA

Hairstay
KMS CALIFORNIA

стил поттик Шампанско течни пена која дава еластичност на косата и ги подобрува перформансите н...

стил поттик Шампанско течни пена која дава еластичност на косата и ги подобрува перформансите н...
печати - KOMIS

печати
KOMIS

Пена обалата и силна Богати и компактен пена да ја креира и мувла на фризури. Дава сјај, ​​волуме...

Пена обалата и силна Богати и компактен пена да ја креира и мувла на фризури. Дава сјај, ​​волуме...
TECNI АРТ - ЛОНДОН ADDIXION - L OREAL

TECNI АРТ - ЛОНДОН ADDIXION
L OREAL

нов опсег дизајниран од страна на престижниот Лондон дизајн училиште Централ Саинт Мартинс униве...

нов опсег дизајниран од страна на престижниот Лондон дизајн училиште Централ Саинт Мартинс униве...
текстура еКСПЕРТ - L OREAL

текстура еКСПЕРТ
L OREAL

Последните мазна Дисциплинирање крем за густа коса и бунтовниците. Моментален намалување на вол...

Последните мазна Дисциплинирање крем за густа коса и бунтовниците. Моментален намалување на вол...
Играат топка AEROSOL - L OREAL

Играат топка AEROSOL
L OREAL

АНТИ - РАЗЛЕТУВАЊЕТО Fizz анти- frizz спреј брзо сушење и плафонски висока дефиниција, контрола frizzy ко...

АНТИ - РАЗЛЕТУВАЊЕТО Fizz анти- frizz спреј брзо сушење и плафонски висока дефиниција, контрола frizzy ко...
TECNI АРТ ВОЛУМЕН - L OREAL

TECNI АРТ ВОЛУМЕН
L OREAL

гласна ЕКСТРА Мус за волумен и движење четкање. Форца 4. ВОЛУМЕН ЛИФТ Спреј- пена волумен на кор...

гласна ЕКСТРА Мус за волумен и движење четкање. Форца 4. ВОЛУМЕН ЛИФТ Спреј- пена волумен на кор...
TECNI АРТ Liss - L OREAL

TECNI АРТ Liss
L OREAL

Серумски интензивна мазнење за анти- frizz од 24 часа, брилијантност и природен резултат на секоја фр...

Серумски интензивна мазнење за анти- frizz од 24 часа, брилијантност и природен резултат на секоја фр...
Играат топка Пена - L OREAL

Играат топка Пена
L OREAL

две нови играат топка. Две нови супер мус ќе даде волумен и дефинирање кадрава еластична. supersize му...

две нови играат топка. Две нови супер мус ќе даде волумен и дефинирање кадрава еластична. supersize му...
Играат топка САКСИИ - L OREAL

Играат топка САКСИИ
L OREAL

волумен и дефинирање на фризури за tousled изглед. Изградба и Заврши имот 4. Отстапување Залепи тест...

волумен и дефинирање на фризури за tousled изглед. Изградба и Заврши имот 4. Отстапување Залепи тест...
Играат топка спрејови - L OREAL

Играат топка спрејови
L OREAL

свилен SUNRISE спреј- серум мазнење ефект и контрола Мазна дефинирани и максимална контрола на непо...

свилен SUNRISE спреј- серум мазнење ефект и контрола Мазна дефинирани и максимална контрола на непо...
PLAY цЕВКА - L OREAL

PLAY цЕВКА
L OREAL

Нежните совршена и coiffage олесни, за совршено се одржи дури и во присуство на влага. Изградба, недвиж...

Нежните совршена и coiffage олесни, за совршено се одржи дури и во присуство на влага. Изградба, недвиж...
суперхерои - L OREAL

суперхерои
L OREAL

Три нови Tecni -art производи кои се инспирирани од светот на суперхерои. За сите типови коса три нови ...

Три нови Tecni -art производи кои се инспирирани од светот на суперхерои. За сите типови коса три нови ...
TECNI АРТ FIX - L OREAL

TECNI АРТ FIX
L OREAL

FIX MAX Екстра јаки гел да се поправи било каков вид на изглед. Текстура не тежат надолу и не остава о...

FIX MAX Екстра јаки гел да се поправи било каков вид на изглед. Текстура не тежат надолу и не остава о...
Текстура експерт - или графички - L OREAL

Текстура експерт - или графички
L OREAL

Гел Златна дефиниција и сјај. Дефинирани и сјајна коса, долготрајни осветленоста и подобрена капи...

Гел Златна дефиниција и сјај. Дефинирани и сјајна коса, долготрајни осветленоста и подобрена капи...
TECNI АРТ GLOSS - L OREAL

TECNI АРТ GLOSS
L OREAL

АКВА GLOSS - Влажна Погледни Гел долг живот. Резултатот е дури и повеќе видливи кога се применува на ...

АКВА GLOSS - Влажна Погледни Гел долг живот. Резултатот е дури и повеќе видливи кога се применува на ...
КРАЈ сТИЛОВИ - LA BIOSTHETIQUE

КРАЈ сТИЛОВИ
LA BIOSTHETIQUE

Производи за обликување и стил за сите коса бунтовници. Фризура мазна, обемна или структурирани. ...

Производи за обликување и стил за сите коса бунтовници. Фризура мазна, обемна или структурирани. ...
ВОЛУМЕН парична казна во прав - LA BIOSTHETIQUE

ВОЛУМЕН парична казна во прав
LA BIOSTHETIQUE

волумен во косата Формула најновата генерација на високо- технолошки иновации. Со парична казна ...

волумен во косата Формула најновата генерација на високо- технолошки иновации. Со парична казна ...
КОМПЛЕТНА : Brunette ВОСКРЕСЕНИЕ СТИЛ ПРАШИНА - LABEL.M

КОМПЛЕТНА : Brunette ВОСКРЕСЕНИЕ СТИЛ ПРАШИНА
LABEL.M

чудесен прав кој дава извонреден длабочина и сјај iridescent нијанси црнки, истакнување на волумен со ...

чудесен прав кој дава извонреден длабочина и сјај iridescent нијанси црнки, истакнување на волумен со ...
Целосно: КОСА ЛЕПАК - LABEL.M

Целосно: КОСА ЛЕПАК
LABEL.M

коса Лепак дизајниран од страна на експерти за да се создаде врвни изглед и трендовски кои бараат ...

коса Лепак дизајниран од страна на експерти за да се создаде врвни изглед и трендовски кои бараат ...
КОМПЛЕТНА : Мет PASTE - LABEL.M

КОМПЛЕТНА : Мет PASTE
LABEL.M

Мет Вметни создава мат текстура трендовски уникатен. Минерали малахит, rhodochrosite и озокерит детокси...

Мет Вметни создава мат текстура трендовски уникатен. Минерали малахит, rhodochrosite и озокерит детокси...
Целосно: Стајлинг МРЕЖА - LABEL.M

Целосно: Стајлинг МРЕЖА
LABEL.M

MeshСтил промени на допир во тенок филаментозни влакна медиум одржине го зголемува сјајот. Идеален...

MeshСтил промени на допир во тенок филаментозни влакна медиум одржине го зголемува сјајот. Идеален...
Целосно: MIRACLE ВЛАКНА - LABEL.M

Целосно: MIRACLE ВЛАКНА
LABEL.M

ЧудоОптички дава текстура од градотдава флексибилна поддршка на било кој изгледа исекој должина...

ЧудоОптички дава текстура од градотдава флексибилна поддршка на било кој изгледа исекој должина...
Целосно: КАЛ CLAY - LABEL.M

Целосно: КАЛ CLAY
LABEL.M

калГлина да се создаде најсовремена изгледа со претерана текстура. Цврста состојбаглина омекнув...

калГлина да се создаде најсовремена изгледа со претерана текстура. Цврста состојбаглина омекнув...
КОМПЛЕТНА : POWER PASTE - LABEL.M

КОМПЛЕТНА : POWER PASTE
LABEL.M

Моќ Вметни да се создадетекстура со капитал Тдвижење и дефиниција. На Shea путер иCupuacu путер ќе ја з...

Моќ Вметни да се создадетекстура со капитал Тдвижење и дефиниција. На Shea путер иCupuacu путер ќе ја з...
Целосно: ВОСКРЕСЕНИЕ СТИЛ ПРАШИНА - LABEL.M

Целосно: ВОСКРЕСЕНИЕ СТИЛ ПРАШИНА
LABEL.M

ВоскресениетоСтил Прашина да се трансформира и го пресоздаде изгледоблик и текстура динамикада...

ВоскресениетоСтил Прашина да се трансформира и го пресоздаде изгледоблик и текстура динамикада...
Целосно: ВОСКРЕСЕНИЕ СТИЛ ПРАШИНА - LABEL.M

Целосно: ВОСКРЕСЕНИЕ СТИЛ ПРАШИНА
LABEL.M

производнеизбежна зад сценатапрашок за чудесен засилениот тон накорени со екстремни мат тексту...

производнеизбежна зад сценатапрашок за чудесен засилениот тон накорени со екстремни мат тексту...
Целосно: Shaper - LABEL.M

Целосно: Shaper
LABEL.M

Shaperмодел и создава текстура без подобрување на сјај. Иновативни комплексEnviroshieldексклузивни label.mш...

Shaperмодел и создава текстура без подобрување на сјај. Иновативни комплексEnviroshieldексклузивни label.mш...
Целосно: обалата ВОСОК - LABEL.M

Целосно: обалата ВОСОК
LABEL.M

МекаВосок збогатен со соја и Барбадос црешаОваа светлина восок даваподелба на изглед со средна ч...

МекаВосок збогатен со соја и Барбадос црешаОваа светлина восок даваподелба на изглед со средна ч...
КОМПЛЕТНА : Split КРАЈ SEALER COMPACT - LABEL.M

КОМПЛЕТНА : Split КРАЈ SEALER COMPACT
LABEL.M

СплитКрајот Sealer Компактен благодарение на своите преносни големина може да се користинасекаде. ...

СплитКрајот Sealer Компактен благодарение на своите преносни големина може да се користинасекаде. ...
КРЕАЦИЈА : CURL КРЕМ - LABEL.M

КРЕАЦИЈА : CURL КРЕМ
LABEL.M

Curl крем содржијојобатрици и сончоглед екстракти за да омекне и да се заштити кадрици.Иновативни ...

Curl крем содржијојобатрици и сончоглед екстракти за да омекне и да се заштити кадрици.Иновативни ...
КРЕАЦИЈА : задебелување КРЕМ - LABEL.M

КРЕАЦИЈА : задебелување КРЕМ
LABEL.M

Задебелување Крем активно шири на косата за ултра- шик нова димензија. Трици, Барбадос цреша и Ама...

Задебелување Крем активно шири на косата за ултра- шик нова димензија. Трици, Барбадос цреша и Ама...
КРЕАЦИЈА : Силен ВОСОК - LABEL.M

КРЕАЦИЈА : Силен ВОСОК
LABEL.M

Силен восок форми, дефинира, се создава и дава печат. Богата со антиоксиданси кои произлегуваат од...

Силен восок форми, дефинира, се создава и дава печат. Богата со антиоксиданси кои произлегуваат од...
КРЕАЦИЈА : ГЕЛ - LABEL.M

КРЕАЦИЈА : ГЕЛ
LABEL.M

Гел е гел кој содржи модерни хранливи својства од Барбадос цреша, алкохолот кој го дехидрира, за н...

Гел е гел кој содржи модерни хранливи својства од Барбадос цреша, алкохолот кој го дехидрира, за н...
КРЕАЦИЈА : релаксирачки мелем - LABEL.M

КРЕАЦИЈА : релаксирачки мелем
LABEL.M

Релаксирачка мелем држи во заливот или пеглаат кадрава коса благодарение на својата мешавина на ...

Релаксирачка мелем држи во заливот или пеглаат кадрава коса благодарение на својата мешавина на ...
КРЕАЦИЈА : Тенок издувам КРЕМ - LABEL.M

КРЕАЦИЈА : Тенок издувам КРЕМ
LABEL.M

Тенок издувам крем за да се создаде совршено чиста намалувања благодарение на оваа неусетен негу...

Тенок издувам крем за да се создаде совршено чиста намалувања благодарение на оваа неусетен негу...
КРЕАЦИЈА : мазнење КРЕМ - LABEL.M

КРЕАЦИЈА : мазнење КРЕМ
LABEL.M

рамномерност крем, збогатен со авокадо, Барбадос цреша и маслиново масло длабоко moisturizes оштетена ...

рамномерност крем, збогатен со авокадо, Барбадос цреша и маслиново масло длабоко moisturizes оштетена ...
Lanza - LANZA

Lanza
LANZA

исцелување стил - ПОДДРШКА и завршна гел А комплетна линија на стил, формулирани со мешавина на н...

исцелување стил - ПОДДРШКА и завршна гел А комплетна линија на стил, формулирани со мешавина на н...
Lanza - LANZA

Lanza
LANZA

исцелување СТИЛ Заврши А линијата на цемент за да го надминете изгледот даваат светлост на косат...

исцелување СТИЛ Заврши А линијата на цемент за да го надминете изгледот даваат светлост на косат...
Следете Светлината МОДЕЛИРАЊЕ посилна - LIRIAS

Следете Светлината МОДЕЛИРАЊЕ посилна
LIRIAS

силна одржи лак. Таа гарантира висок принос, како што ја содржи само чист производ. Донирајте за по...

силна одржи лак. Таа гарантира висок принос, како што ја содржи само чист производ. Донирајте за по...
ГЕЛ спреј - volumizing , моделирање , влажни - LIRIAS

ГЕЛ спреј - volumizing , моделирање , влажни
LIRIAS

производ дизајниран да им даде облик и волумен на фризура. Свила протеини, содржани во неа, да прав...

производ дизајниран да им даде облик и волумен на фризура. Свила протеини, содржани во неа, да прав...
машата - LIRIAS

машата
LIRIAS

Cristal спреј Заштитни реструктуирање идеален за пеглање плоча. Единствена формула овозможува би- к...

Cristal спреј Заштитни реструктуирање идеален за пеглање плоча. Единствена формула овозможува би- к...
ВИНГ - LIRIAS

ВИНГ
LIRIAS

мус ЕКСТРА Силна поддршка Мус моделирање во екстра силна одржи. Идеален за фризури кои бараат мн...

мус ЕКСТРА Силна поддршка Мус моделирање во екстра силна одржи. Идеален за фризури кои бараат мн...
Кератин - завршувањето на кератин - MARCIA TEIXEIRA

Кератин - завршувањето на кератин
MARCIA TEIXEIRA

кератин третман е универзален производ, кој може безбедно да се користи на сите типови коса : сува,...

кератин третман е универзален производ, кој може безбедно да се користи на сите типови коса : сува,...
ДИЗАЈН ПУЛС - MATRIX

ДИЗАЈН ПУЛС
MATRIX

САРАУНД Блесок - екстремни сјај спреј за коса, светло одржи Фиксни косата без да остава никакви о...

САРАУНД Блесок - екстремни сјај спреј за коса, светло одржи Фиксни косата без да остава никакви о...
ДИЗАЈН ПУЛС - MATRIX

ДИЗАЈН ПУЛС
MATRIX

роман форми, експериментирање и истражување, нови трендови, израз на personalità.Lo унисекс стил создав...

роман форми, експериментирање и истражување, нови трендови, израз на personalità.Lo унисекс стил создав...
Vavoom - MATRIX

Vavoom
MATRIX

одржи мојот ТЕЛО ФОРМИРАЊЕ ГЕЛ Моделирање гел течност текстура неверојатно разпределим резулта...

одржи мојот ТЕЛО ФОРМИРАЊЕ ГЕЛ Моделирање гел течност текстура неверојатно разпределим резулта...
ПРОЕКТИРАЊЕ ПУЛС - MATRIX

ПРОЕКТИРАЊЕ ПУЛС
MATRIX

роман форми, експериментирање и истражување, нови трендови, изразување на личноста. Стил создава ...

роман форми, експериментирање и истражување, нови трендови, изразување на личноста. Стил создава ...
ДИЗАЈН ПУЛС - MATRIX

ДИЗАЈН ПУЛС
MATRIX

роман форми, експериментирање и истражување, нови трендови, изразување на личноста. Стил создава ...

роман форми, експериментирање и истражување, нови трендови, изразување на личноста. Стил создава ...
SHINEMAKER одмрзнување спреј CLEAR - MATRIX

SHINEMAKER одмрзнување спреј CLEAR
MATRIX

Полирање спреј. Тоа го прави косата сјајна и светли. Спреј на сува коса да се зголеми осветленоста ...

Полирање спреј. Тоа го прави косата сјајна и светли. Спреј на сува коса да се зголеми осветленоста ...
Криејтив - MEDAVITA

Криејтив
MEDAVITA

коренскиот колнам мекост и волумен Коренскиот колнам е засилувач на корени, коренот колнам дава ...

коренскиот колнам мекост и волумен Коренскиот колнам е засилувач на корени, коренот колнам дава ...
Пена форми Ричи - MOROCCANOIL

Пена форми Ричи
MOROCCANOIL

кадрава коса со кадрици и во потребата од контрола со тоа што не се стврдне. Лека формула, но моќен ...

кадрава коса со кадрици и во потребата од контрола со тоа што не се стврдне. Лека формула, но моќен ...
Hairspray силна светлина - MOROCCANOIL

Hairspray силна светлина
MOROCCANOIL

Прозрачна Hairspray е формулиран со комбинација на високо софистицирана состојки исполнет со Argan масл...

Прозрачна Hairspray е формулиран со комбинација на високо софистицирана состојки исполнет со Argan масл...
ДЕФИНИЦИЈА КРЕМ кадрава - MOROCCANOIL

ДЕФИНИЦИЈА КРЕМ кадрава
MOROCCANOIL

брановидна и кадрава коса лесно може да ја изгуби својата дефиниција: во овие случаи, кремот враќа...

брановидна и кадрава коса лесно може да ја изгуби својата дефиниција: во овие случаи, кремот враќа...
ИНТЕНЗИВНИ КРЕМ кадрава - MOROCCANOIL

ИНТЕНЗИВНИ КРЕМ кадрава
MOROCCANOIL

да се погледне своите најдобри, кадрава, природни бранови треба да биде мека и што е дефинирано. На...

да се погледне своите најдобри, кадрава, природни бранови треба да биде мека и што е дефинирано. На...
прозрачна Hairspray - MOROCCANOIL

прозрачна Hairspray
MOROCCANOIL

Прозрачна Hairspray е формулиран со комбинација на високо софистицирана состојки исполнет со Argan масл...

Прозрачна Hairspray е формулиран со комбинација на високо софистицирана состојки исполнет со Argan масл...
Стајлинг КРЕМ навлажнувачки - MOROCCANOIL

Стајлинг КРЕМ навлажнувачки
MOROCCANOIL

хидратантен крем Стајлинг е лесен формула moisturizer, кој создава мека набран за природен чувствувам. ...

хидратантен крем Стајлинг е лесен формула moisturizer, кој создава мека набран за природен чувствувам. ...
СЈАЈ BRIGHT - MOROCCANOIL

СЈАЈ BRIGHT
MOROCCANOIL

брилијантен сјај Спреј е дефиниција која ги привлекува и се одразува светлина да им даде на вашат...

брилијантен сјај Спреј е дефиниција која ги привлекува и се одразува светлина да им даде на вашат...
ВОЛУМЕН мус - MOROCCANOIL

ВОЛУМЕН мус
MOROCCANOIL

volumizing мус на косата кој дава тело и флексибилни чекање. Формула не тежат надолу и помага да се созд...

volumizing мус на косата кој дава тело и флексибилни чекање. Формула не тежат надолу и помага да се созд...
ЗАШТИТА НА ТОПЛИНА - MOROCCANOIL

ЗАШТИТА НА ТОПЛИНА
MOROCCANOIL

иновативен безбедност агент кој го спречува пауза од топлината на совети, додека, благодарение на...

иновативен безбедност агент кој го спречува пауза од топлината на совети, додека, благодарение на...
ТРЕТМАН - MOROCCANOIL

ТРЕТМАН
MOROCCANOIL

На разновидниот формулахранливи и безMoroccanoil ® третман на остатокот може да се користи за третман...

На разновидниот формулахранливи и безMoroccanoil ® третман на остатокот може да се користи за третман...
HELIANTHIS CHARM - MYOSOTIS

HELIANTHIS CHARM
MYOSOTIS

целната линија на екстракт од сончоглед и други природни активни состојки. Екстрактот од сончогл...

целната линија на екстракт од сончоглед и други природни активни состојки. Екстрактот од сончогл...
NXT Спреј - NAPURA

NXT Спреј
NAPURA

АНТИ РАЗЛЕТУВАЊЕТО - еко- frizz спреј Просечната анти- frizz спреј да се запечати, погоден да се насочи...

АНТИ РАЗЛЕТУВАЊЕТО - еко- frizz спреј Просечната анти- frizz спреј да се запечати, погоден да се насочи...
NXT Течност - NAPURA

NXT Течност
NAPURA

ЧЕТКА Течност - фикс течност регулирање светлина Малку фиксатор специфични течност да се даде ме...

ЧЕТКА Течност - фикс течност регулирање светлина Малку фиксатор специфични течност да се даде ме...
NXT СЕРУМОТ - NAPURA

NXT СЕРУМОТ
NAPURA

GLOSS СЕРУМОТ - осветлуваат течност Течност нафта пореч масло, конкретно да им даде на екстремни сј...

GLOSS СЕРУМОТ - осветлуваат течност Течност нафта пореч масло, конкретно да им даде на екстремни сј...
NXT ГЕЛ - NAPURA

NXT ГЕЛ
NAPURA

допирање ГЕЛ - Силен одржи алкохол бесплатно - Гел силна алкохол -бесплатно, погоден за давање пре...

допирање ГЕЛ - Силен одржи алкохол бесплатно - Гел силна алкохол -бесплатно, погоден за давање пре...
Наши - NASHI ARGAN

Наши
NASHI ARGAN

ЗЕМЈАТА да им даде облик и волумен екстремни Со природни глина во својата единствена формулациј...

ЗЕМЈАТА да им даде облик и волумен екстремни Со природни глина во својата единствена формулациј...
мазнење Reflectives - NIOXIN

мазнење Reflectives
NIOXIN

коса средни / големи Го контролира frizz и ви овозможува да изгледа мазна или меки природни кадрици....

коса средни / големи Го контролира frizz и ви овозможува да изгледа мазна или меки природни кадрици....
Луксузни лИНИЈА - NYCE

Луксузни лИНИЈА
NYCE

Луксузни МОКРО елегантен и од кадрава да директно во ниеден момент Фиксатор течност која го пром...

Луксузни МОКРО елегантен и од кадрава да директно во ниеден момент Фиксатор течност која го пром...
Искри лИНИЈА - NYCE

Искри лИНИЈА
NYCE

пенливи Hairspray Финиш на новата генерација. Неговото формулирање обезбедува чиста силна одржи и пр...

пенливи Hairspray Финиш на новата генерација. Неговото формулирање обезбедува чиста силна одржи и пр...
Awapuhi - Диви ѓумбир - PAUL MITCHELL

Awapuhi - Диви ѓумбир
PAUL MITCHELL

пенливата шампон и кератин КРЕМ поправка шампон и крема боја за коса на кератин Два производи зб...

пенливата шампон и кератин КРЕМ поправка шампон и крема боја за коса на кератин Два производи зб...
од чајно дрво - PAUL MITCHELL

од чајно дрво
PAUL MITCHELL

Обликување КРЕМ А моделирање крем за коса, со флексибилни смоли. Оваа паста обезбедува екстремна...

Обликување КРЕМ А моделирање крем за коса, со флексибилни смоли. Оваа паста обезбедува екстремна...
обалата сТИЛ - PAUL MITCHELL

обалата сТИЛ
PAUL MITCHELL

Блесок косата сјај спреј А спреј неусетен, кој им дава сјај на косата и е многу погоден за сите ти...

Блесок косата сјај спреј А спреј неусетен, кој им дава сјај на косата и е многу погоден за сите ти...
КОНЦЕПТ - PLURA PROFESSIONAL LINE

КОНЦЕПТ
PLURA PROFESSIONAL LINE

НАФТА ЗА ВОДА анти- frizz дисциплинирање Дисциплина водење на движењето на косата и природност. Тоа...

НАФТА ЗА ВОДА анти- frizz дисциплинирање Дисциплина водење на движењето на косата и природност. Тоа...
КЛАСИК : ЛОСИОН и фен четкање - PLURA PROFESSIONAL LINE

КЛАСИК : ЛОСИОН и фен четкање
PLURA PROFESSIONAL LINE

реструктуирање антистатик - detangling коса - тешко Со своето богатство на минерали и витамини содржа...

реструктуирање антистатик - detangling коса - тешко Со своето богатство на минерали и витамини содржа...
ГЕЛ посилна - PLURA PROFESSIONAL LINE

ГЕЛ посилна
PLURA PROFESSIONAL LINE

Гел идеален за сите видови на коса. Долготрајни влажни ефект дава сјај на косата и флексибилност. ...

Гел идеален за сите видови на коса. Долготрајни влажни ефект дава сјај на косата и флексибилност. ...
ЛИЧНИ мус ГЕЛ - PUNTI DI VISTA

ЛИЧНИ мус ГЕЛ
PUNTI DI VISTA

ЛИЧНИ мус на точки на гледање е мус гел кој дава на косата неверојатен сјај и природен изглед влаж...

ЛИЧНИ мус на точки на гледање е мус гел кој дава на косата неверојатен сјај и природен изглед влаж...
ТОПЛИНА стил - REDKEN

ТОПЛИНА стил
REDKEN

• SATINWEAR 02: свилен мазна. Таа го заштитува косата за време на топлина лекување. 150 мл. • фабрикувам 03:...

• SATINWEAR 02: свилен мазна. Таа го заштитува косата за време на топлина лекување. 150 мл. • фабрикувам 03:...
ВОЛУМЕН НАПЛАТА - REDKEN

ВОЛУМЕН НАПЛАТА
REDKEN

• полн ефект 04: volumizing мус светлина и хранливи. Да ремонтирам на косата без никакви остатоци. 250 мл. ...

• полн ефект 04: volumizing мус светлина и хранливи. Да ремонтирам на косата без никакви остатоци. 250 мл. ...
НОВИ Flex - плеткаме околу 10 - REDKEN

НОВИ Flex - плеткаме околу 10
REDKEN

Идеален за одвојување на нишки и додадете сјај природни и леснотија. кутија: 49 g тегла ...

Идеален за одвојување на нишки и додадете сјај природни и леснотија. кутија: 49 g тегла ...
НОВИ FLEX - Премести СПОСОБНОСТ 05 - REDKEN

НОВИ FLEX - Премести СПОСОБНОСТ 05
REDKEN

Донирајте тело, леснотија и природно движење. Се користи како паста, но е лесно да се примени на кр...

Донирајте тело, леснотија и природно движење. Се користи како паста, но е лесно да се примени на кр...
НОВИ FLEX - форма фактор 22 - REDKEN

НОВИ FLEX - форма фактор 22
REDKEN

Крем карактеризира со имот на лак, идеален да се даде висока флексибилност долг живот. кутија:. 49 g...

Крем карактеризира со имот на лак, идеален да се даде висока флексибилност долг живот. кутија:. 49 g...
ДОКАЗ перница УДАР СУВА ПОДЛОГА експрес - REDKEN

ДОКАЗ перница УДАР СУВА ПОДЛОГА експрес
REDKEN

помага да се забрза сушење. Благодарение на анти- кршење формула Овој производ заштитува косата д...

помага да се забрза сушење. Благодарение на анти- кршење формула Овој производ заштитува косата д...
H • ЗОНА - RENEE BLANCHE

H • ЗОНА
RENEE BLANCHE

ВОДА хидратантен ГЕЛ дава долготрајна влажни ефект. Тоа не остава остатоци и обезбедува силна пе...

ВОДА хидратантен ГЕЛ дава долготрајна влажни ефект. Тоа не остава остатоци и обезбедува силна пе...
КОСА косата да - RENEE BLANCHE

КОСА косата да
RENEE BLANCHE

микроемулзија влакнести стил крем за Флексибилни чекање, обезбедување долгорочни, идеален за из...

микроемулзија влакнести стил крем за Флексибилни чекање, обезбедување долгорочни, идеален за из...
КОСА косата да - RENEE BLANCHE

КОСА косата да
RENEE BLANCHE

MAX ВОСОК Екстра јаки, долготраен ефект. А восок да се дефинира и формата било кој тип на коса остав...

MAX ВОСОК Екстра јаки, долготраен ефект. А восок да се дефинира и формата било кој тип на коса остав...
RB HAUTE фризура - RENEE BLANCHE

RB HAUTE фризура
RENEE BLANCHE

ВОДА ВОСОК Модел и дефинира секој тип на коса оставајќи коса светлина, мека и сјајна. Тоа не остав...

ВОДА ВОСОК Модел и дефинира секој тип на коса оставајќи коса светлина, мека и сјајна. Тоа не остав...
HARD.LOOK - RETRO SPECIFIC

HARD.LOOK
RETRO SPECIFIC

гел восок iperforte Гел восок за фиксирање ултра моќен и контролирани од страна на ултра-модерниот ми...

гел восок iperforte Гел восок за фиксирање ултра моќен и контролирани од страна на ултра-модерниот ми...
Play систем ЕКОЛОШКИ Hairspray силна одржи - RETRO SPECIFIC

Play систем ЕКОЛОШКИ Hairspray силна одржи
RETRO SPECIFIC

дополнителни силна одржи лак еколошки Идеален за најекстремните фризури и стилови тешко да се од...

дополнителни силна одржи лак еколошки Идеален за најекстремните фризури и стилови тешко да се од...
ВОСОК ЗА ВОДА - RETRO SPECIFIC

ВОСОК ЗА ВОДА
RETRO SPECIFIC

sculpts, сјајни и дефинира секој фризура, давајќи исклучителна флексибилност и структура. Таа има вис...

sculpts, сјајни и дефинира секој фризура, давајќи исклучителна флексибилност и структура. Таа има вис...
ЕВОЛУЦИЈА АРТ - REVIVRE

ЕВОЛУЦИЈА АРТ
REVIVRE

од истражување Revivre роден АРТ еволуција, на линија на производи со цел да се создаде било каков вид...

од истражување Revivre роден АРТ еволуција, на линија на производи со цел да се создаде било каков вид...
УМЕТНОСТ РАЗВОЈ - REVIVRE

УМЕТНОСТ РАЗВОЈ
REVIVRE

ВОЛУМЕН мус Збогатен со пченични никулци, вели фризури, дава структурирана тома и гарантира на к...

ВОЛУМЕН мус Збогатен со пченични никулци, вели фризури, дава структурирана тома и гарантира на к...
АРТ ЕВОЛУЦИЈА - REVIVRE

АРТ ЕВОЛУЦИЈА
REVIVRE

LACQUER нема гас НОРМАЛНО Збогатен со пченични никулци, обезбедува спектакуларен волумен ефект, не ...

LACQUER нема гас НОРМАЛНО Збогатен со пченични никулци, обезбедува спектакуларен волумен ефект, не ...
сТИЛ МАСТЕРС - REVLON

сТИЛ МАСТЕРС
REVLON

Орбитал кадрици дизајнер Целосна контрола за коса многу силен и со тенденција да frizz. Се одржи фа...

Орбитал кадрици дизајнер Целосна контрола за коса многу силен и со тенденција да frizz. Се одржи фа...
сТИЛ МАСТЕРС - REVLON

сТИЛ МАСТЕРС
REVLON

FANATICURLS активатор кадрава FANATICURLS првиот извајаниот кадрици активатор : кадрава структурирана, цел...

FANATICURLS активатор кадрава FANATICURLS првиот извајаниот кадрици активатор : кадрава структурирана, цел...
HAIRDAYS : кадрава - го подобрува кадрици - REVLON

HAIRDAYS : кадрава - го подобрува кадрици
REVLON

- SCRUNCH - Обезбедува флексибилност активатор на кадрици и дефиниција за природно кадрава или permed к...

- SCRUNCH - Обезбедува флексибилност активатор на кадрици и дефиниција за природно кадрава или permed к...
А ДЕФИНИРАЊЕТО - ROLLAND ECO ETHIC ORGANIC

А ДЕФИНИРАЊЕТО
ROLLAND ECO ETHIC ORGANIC

Производи по дефиниција, разновиден и флексибилни специјалисти посветен на создавањето и одобру...

Производи по дефиниција, разновиден и флексибилни специјалисти посветен на создавањето и одобру...
W8less - RUSK

W8less
RUSK

спреј гел Две W8less обликувањето гел спреј & КОНТРОЛА W8less средна и силна запечатување дефинира и фо...

спреј гел Две W8less обликувањето гел спреј & КОНТРОЛА W8less средна и силна запечатување дефинира и фо...
дизајнер НАПЛАТА - RUSK

дизајнер НАПЛАТА
RUSK

создаде било фризура видел во последниве модните писти или изгледа трендовски улица мода, дизајн...

создаде било фризура видел во последниве модните писти или изгледа трендовски улица мода, дизајн...
OSIS + текстура - SCHWARZKOPF

OSIS + текстура
SCHWARZKOPF

две стајлинг производи OSIS + текстура OSIS + текстура влакна Light Светлина влакна, кои му даваат невид...

две стајлинг производи OSIS + текстура OSIS + текстура влакна Light Светлина влакна, кои му даваат невид...
OSIS + - SCHWARZKOPF

OSIS +
SCHWARZKOPF

FLEX ВОСОК FLEXWAX, е новина на спектар на Schwarzkopf Osis +, за стил. А крем восок екстра јаки, кои ги комбинира...

FLEX ВОСОК FLEXWAX, е новина на спектар на Schwarzkopf Osis +, за стил. А крем восок екстра јаки, кои ги комбинира...
OSIS + - SCHWARZKOPF

OSIS +
SCHWARZKOPF

СТИЛ Shifters texturizing спреј Иновативен производ за завршна обработка, текстура течност прска директн...

СТИЛ Shifters texturizing спреј Иновативен производ за завршна обработка, текстура течност прска директн...
OSIS + - SCHWARZKOPF

OSIS +
SCHWARZKOPF

производи се претстави со нов дизајн на високо влијание што го задржува најголема внимание на сек...

производи се претстави со нов дизајн на високо влијание што го задржува најголема внимание на сек...
Силна одржи ГЕЛ - SCHWARZKOPF

Силна одржи ГЕЛ
SCHWARZKOPF

од екстремните одржи гел, ви овозможува да креирате и да го дефинирате било кој стил со брилијанте...

од екстремните одржи гел, ви овозможува да креирате и да го дефинирате било кој стил со брилијанте...
CLAY текстура - SCHWARZKOPF

CLAY текстура
SCHWARZKOPF

[ 3D ] МАЖИ Текстура Клеј глина пропушта супер-силен, да се создаде совршен изглед развлечен. Нејзин...

[ 3D ] МАЖИ Текстура Клеј глина пропушта супер-силен, да се создаде совршен изглед развлечен. Нејзин...
MOLDING ВОСОК - SCHWARZKOPF

MOLDING ВОСОК
SCHWARZKOPF

uncoventional да се создаде изгледа дека пркосат на гравитацијата. Природни финиш. можете да применуваат...

uncoventional да се создаде изгледа дека пркосат на гравитацијата. Природни финиш. можете да применуваат...
Текстура - Микс I и II - SEBASTIAN

Текстура - Микс I и II
SEBASTIAN

услуга прилагодени според барањата на клиентот. Услугата се состои од два производи: згуснувач д...

услуга прилагодени според барањата на клиентот. Услугата се состои од два производи: згуснувач д...
ТЕК 9 и напивка напивка 9 LITE - SEBASTIAN

ТЕК 9 и напивка напивка 9 LITE
SEBASTIAN

Две стајлинг производи се преклопуваат со други производи за доработка и стил од Sebastian да се созда...

Две стајлинг производи се преклопуваат со други производи за доработка и стил од Sebastian да се созда...
Пена ТЕК Thickefy - SEBASTIAN

Пена ТЕК Thickefy
SEBASTIAN

повеќе тело, помалку тежина, формула која станува течност пена да се даде на ново тело и волумен, б...

повеќе тело, помалку тежина, формула која станува течност пена да се даде на ново тело и волумен, б...
ТЕК wipped КРЕМ - SEBASTIAN

ТЕК wipped КРЕМ
SEBASTIAN

пена богата со витамини и минерали, од ултра-лесни текстура, поддржува коса нежно, совршено концип...

пена богата со витамини и минерали, од ултра-лесни текстура, поддржува коса нежно, совршено концип...
Hydre - SEBASTIAN

Hydre
SEBASTIAN

сува или frizzy коса потреба од хидратација и телото. Може да се користи за коса со боја. Упатство за у...

сува или frizzy коса потреба од хидратација и телото. Може да се користи за коса со боја. Упатство за у...
НИСКО - STYLIXIR - SEBASTIAN

НИСКО - STYLIXIR
SEBASTIAN

имајќи овој природен еликсир за најновата генерација на не- мрсна формула за нежно да ги привлеча...

имајќи овој природен еликсир за најновата генерација на не- мрсна формула за нежно да ги привлеча...
припитомување Еликсир - SEBASTIAN

припитомување Еликсир
SEBASTIAN

лесни мазнење серум богата со масло од авокадо за коса мека и свиленкаста на допир, без да чувству...

лесни мазнење серум богата со масло од авокадо за коса мека и свиленкаста на допир, без да чувству...
Можеме да ги решиме ... - SHOT

Можеме да ги решиме ...
SHOT

Фикс- МЕ тешко - силна лак еко Екстремни чекање за одредување и одлучи да креирате секаков вид на ...

Фикс- МЕ тешко - силна лак еко Екстремни чекање за одредување и одлучи да креирате секаков вид на ...
Можеме да се грижиме .. - SHOT

Можеме да се грижиме ..
SHOT

Liss СТРЕС - анти- frizz мазнење маска Мазнење крем дисциплинирање способни да ги обликуваат дури и на...

Liss СТРЕС - анти- frizz мазнење маска Мазнење крем дисциплинирање способни да ги обликуваат дури и на...
Значи една - Argan и монистра - SOCO

Значи една - Argan и монистра
SOCO

Значи една - Argan регенерира косата со Argan масло Од својствата на Argan масло е роден еликсир способни...

Значи една - Argan регенерира косата со Argan масло Од својствата на Argan масло е роден еликсир способни...
Значи една - МО - Cera - SOCO

Значи една - МО - Cera
SOCO

модел, полирање, штити и ги дефинира деталите на фризер. сад: 100 мл тегла. Значи една - МО - ТЕСТЕНИНИ...

модел, полирање, штити и ги дефинира деталите на фризер. сад: 100 мл тегла. Значи една - МО - ТЕСТЕНИНИ...
Biomed HAIRTHERAPHY - линија моделирање - SOCO

Biomed HAIRTHERAPHY - линија моделирање
SOCO

Нејзината иновативна и ексклузивни формула, збогатена со органски екстракт од зелен чај и биотехн...

Нејзината иновативна и ексклузивни формула, збогатена со органски екстракт од зелен чај и биотехн...
KERAMINE H ПРОФЕСИОНАЛНА - SOCO

KERAMINE H ПРОФЕСИОНАЛНА
SOCO

ЕКОЛОШКИ Hairspray ЗАЈАКНУВАЊЕ Новата формула професионални KERAMINE H професионални со пантенол moisturizes ...

ЕКОЛОШКИ Hairspray ЗАЈАКНУВАЊЕ Новата формула професионални KERAMINE H професионални со пантенол moisturizes ...
коса Дизајн - SOLFINE

коса Дизајн
SOLFINE

кадрава КРЕМ моделирање крем за frizzy коса свилен Таа ги отстранува разлетувањето, setifica, ја храни и...

кадрава КРЕМ моделирање крем за frizzy коса свилен Таа ги отстранува разлетувањето, setifica, ја храни и...
Едноставно погледнете КОСА - TECHNIQUE

Едноставно погледнете КОСА
TECHNIQUE

МОКРО ГЕЛ Екстра силна одржи влажни ефект, sculpts коса даваат висок сјај стил. сад: 500 тегла мл. ВОСО...

МОКРО ГЕЛ Екстра силна одржи влажни ефект, sculpts коса даваат висок сјај стил. сад: 500 тегла мл. ВОСО...
Исфрлувајќи UP - Спреј GLOSS - TECHNIQUE

Исфрлувајќи UP - Спреј GLOSS
TECHNIQUE

Спреј Екстра glossiness со одредување ефект совршен за непослушните коса, ја подобрува косата изгледа ...

Спреј Екстра glossiness со одредување ефект совршен за непослушните коса, ја подобрува косата изгледа ...
UP исфрлувајќи - ВОЛУМЕН КРЕМ - TECHNIQUE

UP исфрлувајќи - ВОЛУМЕН КРЕМ
TECHNIQUE

Енергија крем за лице. Дава телото и волумен на косата. Тоа moisturizes без тежат надолу и е совршен за б...

Енергија крем за лице. Дава телото и волумен на косата. Тоа moisturizes без тежат надолу и е совршен за б...
Catwalk - сесија серија - TIGI HAIRCARE

Catwalk - сесија серија
TIGI HAIRCARE

и завршна гел А комплетна колекција на функција сите изгледа. Текстура densified, совршен затегнатос...

и завршна гел А комплетна колекција на функција сите изгледа. Текстура densified, совршен затегнатос...
До пред - TIGI HAIRCARE

До пред
TIGI HAIRCARE

формула на база на водасо средна одржи свитливидодава текстура и дава набитост да се создаде коса...

формула на база на водасо средна одржи свитливидодава текстура и дава набитост да се создаде коса...
EXTREME FIX - TK

EXTREME FIX
TK

LACQUER спреј - продолжен печат Екстра јаки одредување лак спреј. Длаби било каков вид на фризура, да...

LACQUER спреј - продолжен печат Екстра јаки одредување лак спреј. Длаби било каков вид на фризура, да...
Допре моите КОСА - TK

Допре моите КОСА
TK

Обезбедува долготрајни печат, sculpting на косата за најмалку 12 часа. Тој отстранети со четка мозочен ...

Обезбедува долготрајни печат, sculpting на косата за најмалку 12 часа. Тој отстранети со четка мозочен ...
ВОСОК ЗА ВОДА - TK

ВОСОК ЗА ВОДА
TK

Од новиот концепт на ароматерапијата е новиот специјален восок ароматерапијата. Тоа е нова генер...

Од новиот концепт на ароматерапијата е новиот специјален восок ароматерапијата. Тоа е нова генер...
ГЛАВАТА ЛИНИЈА JAM - TMT

ГЛАВАТА ЛИНИЈА JAM
TMT

ГЛАВАТА МОДНИ JAM ГЕЛ Суштинско значење за да брзо да се постигне модерен фризури, одредување коса...

ГЛАВАТА МОДНИ JAM ГЕЛ Суштинско значење за да брзо да се постигне модерен фризури, одредување коса...
ЕВОЛУЦИЈА ЛИНИЈА HQ - КОСА КВАЛИТЕТ - TMT

ЕВОЛУЦИЈА ЛИНИЈА HQ - КОСА КВАЛИТЕТ
TMT

седиштето концентрирани течни кристали лен семиња Концентрирани LCD нова формулација третман ко...

седиштето концентрирани течни кристали лен семиња Концентрирани LCD нова формулација третман ко...
CURL ДЕФИНИРАЊЕ природен ефект - TRICOSAL

CURL ДЕФИНИРАЊЕ природен ефект
TRICOSAL

ЕКСТРА CURL ДЕФИНИРАЊЕ обликуваат кадрици Две стајлинг производи се создадени за да се моделира к...

ЕКСТРА CURL ДЕФИНИРАЊЕ обликуваат кадрици Две стајлинг производи се создадени за да се моделира к...
лИНИЈА VitalCare - VITALCARE

лИНИЈА VitalCare
VITALCARE

ДА Гел монистра ГЕЛ екстра јаки Поправање Гел Екстремни 24 без остаток. Идеален да sculpt и да го де...

ДА Гел монистра ГЕЛ екстра јаки Поправање Гел Екстремни 24 без остаток. Идеален да sculpt и да го де...
WeHo - минималистички и шик - VITALITYS

WeHo - минималистички и шик
VITALITYS

WeHo е стил на професионална линија виталност е. WeHo е минималистички и шик, едноставен и елегантен, л...

WeHo е стил на професионална линија виталност е. WeHo е минималистички и шик, едноставен и елегантен, л...
WeHo - ВОЛУМЕН - VITALITYS

WeHo - ВОЛУМЕН
VITALITYS

КОНТРОЛА мус - водење брилијантност 3 3 Мус со еластични одржи за поддршка на природни, дава извон...

КОНТРОЛА мус - водење брилијантност 3 3 Мус со еластични одржи за поддршка на природни, дава извон...
WeHo - КОНТРОЛА - VITALITYS

WeHo - КОНТРОЛА
VITALITYS

FIX спреј - 3 осветленоста 2 тесни Дава силна одржи, која остава косата природни и слободно да се дви...

FIX спреј - 3 осветленоста 2 тесни Дава силна одржи, која остава косата природни и слободно да се дви...
WeHo - ДЕФИНИЦИЈА - VITALITYS

WeHo - ДЕФИНИЦИЈА
VITALITYS

EXTRAMOUSSE - водење брилијантност 3 4 Мус екстремни чекање. Идеален за структуриран фризури кои бараат...

EXTRAMOUSSE - водење брилијантност 3 4 Мус екстремни чекање. Идеален за структуриран фризури кои бараат...
ECOPLUS ЕКОЛОШКИ Hairspray - VOLHAIR

ECOPLUS ЕКОЛОШКИ Hairspray
VOLHAIR

лак да се шири прогресивно лесен. Не се лепи и ви овозможува да го поправат коса на природен начин. ...

лак да се шири прогресивно лесен. Не се лепи и ви овозможува да го поправат коса на природен начин. ...
Летечкиот ДОПИР - завршна - VOLHAIR

Летечкиот ДОПИР - завршна
VOLHAIR

Зголемување frizzy силиконски пена - водење медиуми Формулирани за да се создаде мек тома на природ...

Зголемување frizzy силиконски пена - водење медиуми Формулирани за да се создаде мек тома на природ...
& Shine СЕРУМОТ - LCD - VOLHAIR

& Shine СЕРУМОТ - LCD
VOLHAIR

козметички производ полирање и ламиниране. Тоа затвора на живец и рафинира на површината на коса, ...

козметички производ полирање и ламиниране. Тоа затвора на живец и рафинира на површината на коса, ...
СП - Систем ПРОФЕСИОНАЛНА - WELLA

СП - Систем ПРОФЕСИОНАЛНА
WELLA

САМО МАШКИ - стајлинг А посветен линија специјално за стил и завршна обработка. На производи вклу...

САМО МАШКИ - стајлинг А посветен линија специјално за стил и завршна обработка. На производи вклу...
ДЕФИНИЦИЈА - WELLA

ДЕФИНИЦИЈА
WELLA

сатен ПОЛСКАТА Крем мазна ефект. Печат со анти- frizz, дава мекост на косата. Дефиниција и структура ...

сатен ПОЛСКАТА Крем мазна ефект. Печат со анти- frizz, дава мекост на косата. Дефиниција и структура ...
лИНИЈА брилијантност - WELLA

лИНИЈА брилијантност
WELLA

линија брилијантност развива сензорни квалитет на производи: • поглед на исклучителни сјај боја ...

линија брилијантност развива сензорни квалитет на производи: • поглед на исклучителни сјај боја ...
лИНИЈА брилијантност - WELLA

лИНИЈА брилијантност
WELLA

линија брилијантност развива сензорни квалитет на производи: - Гледај во исклучителни сјај боја - ...

линија брилијантност развива сензорни квалитет на производи: - Гледај во исклучителни сјај боја - ...
ПОДГОТОВКА - WELLA

ПОДГОТОВКА
WELLA

елегантен облик Мус поддршка и волумен. Донирајте тесни тело и долготраен фризура. Подобрува чеш...

елегантен облик Мус поддршка и волумен. Донирајте тесни тело и долготраен фризура. Подобрува чеш...
СП - Систем ПРОФЕСИОНАЛНА - WELLA

СП - Систем ПРОФЕСИОНАЛНА
WELLA

полирање ТЕХНОЛОГИЈА На линија вклучува 9 систем Професионална Стајлинг вредни препораки за пен...

полирање ТЕХНОЛОГИЈА На линија вклучува 9 систем Професионална Стајлинг вредни препораки за пен...
VELVET ЗАСИЛУВАЧ - WELLA

VELVET ЗАСИЛУВАЧ
WELLA

• целната линија огледалце, полски - сјај серум. Држи: 1 Серум концентриран да им даде светлина н...

• целната линија огледалце, полски - сјај серум. Држи: 1 Серум концентриран да им даде светлина н...
VELVET ЗАСИЛУВАЧ - WELLA

VELVET ЗАСИЛУВАЧ
WELLA

• Суво линија Новата линија за Wella професионални Стајлинг :. СУВА се користи за сува коса да ја кр...

• Суво линија Новата линија за Wella професионални Стајлинг :. СУВА се користи за сува коса да ја кр...
VELVET ЗАСИЛУВАЧ - WELLA

VELVET ЗАСИЛУВАЧ
WELLA

• МОКРО ЛИНИЈА А низа на нови стајлинг производи поделени според различни нивоа на контрола, од ...

• МОКРО ЛИНИЈА А низа на нови стајлинг производи поделени според различни нивоа на контрола, од ...
РЕМИКС - WORLD DIFFUSION

РЕМИКС
WORLD DIFFUSION

линијата за РЕМИКС Стајлинг се состои од 3 основни производи за финализирање на фризури, како што ...

линијата за РЕМИКС Стајлинг се состои од 3 основни производи за финализирање на фризури, како што ...
XTRO FINISH - XTRO'

XTRO FINISH
XTRO'

ЕКО спреј - 10 x формула - Ultra силна Нема гас лак со силни држи власта за фризури кои бараат ултра мо...

ЕКО спреј - 10 x формула - Ultra силна Нема гас лак со силни држи власта за фризури кои бараат ултра мо...
Hairspray сјај, статисти , убавина серум - ZEROZERO39

Hairspray сјај, статисти , убавина серум
ZEROZERO39

КОСА Блесок - еколошки лак природни одржи Volumizing лак лак, идеален за креирање структурирани фризу...

КОСА Блесок - еколошки лак природни одржи Volumizing лак лак, идеален за креирање структурирани фризу...

X